قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ورزش کنیم

ورزش جسم

١-نام و علامت تجارى "ورزشكنيم" متعلق به اين سايت مى باشد و هرگونه كپى بردارى از اين سايت بدون اسم منبع ، خلاف قانون و قابل پيگيرى است.

٢-واقعيت و صحت اطلاعات درج شده توسط كاربران هنگام عضويت و ثبت نام در سايت كاملاً به عهده خود شخص بوده و مسئوليت هر گونه اشتباه كه ناشى از دريافت اطلاعات نادرست به خود كاربر مرتبط است و متوجه دست اندركاران سايت نمى باشد .

٣-اشتباه وارد كردن اطلاعات ويا خالى گذاشتن آن منجر به عدم ارسال برنامه به كاربر مى شود كه سايت هيچگونه مسئوليتى در اين باره نخواهد داشت .

٤-مدت زمان تقريبى تنظيم و ارسال برنامه ها بين هفت تا ده روز كارى مى باشد ، كه اين مدت انتظار با توجه تعداد درخواست برنامه از سوى كاربران قابل تغيير است لذا در صورت طولانى تر شدن مدت انتظار ، كاربر مى بايست از طريق ارتباط با مسئول پيگيرى و يا تيم پشتيبانى برنامه ها در سايت اقدام نمايد .

٥-پس از ثبت نام و طى شدن مراحل تنظيم برنامه ها ، كاربر حق حذف آن را بدون دايل موجه ندارد و مى تواند درخواست خود از طريق تيم پشتيبانى به اطلاع برساند تا در صورت تاييد ، ثبت نام ايشان حذف شود .

 

ورزش فکر

دوست گرامى لطفاً موارد زير را در جهت استفاده بهينه از خدمات فروشگاه اينترنتى "ورزشكنيم" ملاحظه فرماييد
 
١-بعد از ثبت سفارش حداقل ده روز كارى مدت زمان ارسال كالا به كاربر مى باشد.

٢-هزينه ارسال که شامل پست و بسته بندی مى باشد تماماً به عهده كاربر است.

٣-تمامى مطالب در دسترس از طريق سايت "ورزشكنيم" مانند لوگو،متن،توضيحات،تصاوير ، داده ها و كليه محتوى توليد شده جزئى از اموال فروشگاه اينترنتى "ورزشكنيم" محسوب مى شود و هر گونه استفاده بدون كسب مجوز كتبى حق پيگرد قانونى را براى سايت محفوظ مى دارد .

٤-كليه سفارشات ثبت شده در سايت "ورزشكنيم" قسمت "ورزش فكر" به وسيله ارسال كد سفارش از طريق پيام كوتاه در صف پردازش قرار مى گيرد ،
در صورتى كه موجودى محصولات به پايان برسد حتى پس از اقدام كاربر به سفارش گذارى ، حق كنسل كردن آن سفارش و يا استرداد وجه سفارش براى سايت محفوظ است و يا كاربر مى تواند به جاى كالاى به اتمام رسيده كالاى ديگرى را جايگزين كند .

 


قوانین و مقررات قوانین و مقررات قوانین و مقررات ورزش کنیم
4 امتیاز از 14 رای
ورزشکنیم